VYSVETLENIE K AKTÍVNYM ZLOŽKÁM

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v kozmetickom priemysle náš tím vie, čo v skutočnosti funguje a čo nie. Poďme sa teda pozrieť na účinné látky, ktoré chýbajú vo vašej každodennej rutine starostlivosti o pleť a pritom majú obrovský potenciál ju zmeniť k lepšiemu. 

Využili sme prirodzené vlastnosti odborne získavaných kanabinoidov a rastlinných výťažkov – 100% vegánske a laboratórne testované - a urobili sme výber základných produktov, ktoré spĺňajú požiadavky skutočných ľudí so skutočnými potrebami. Pritom sme kladli dôraz na kombinovanie CBD s najkvalitnejšími éterickými olejmi, prírodnými výťažkami z rastlín, vitamínmi a minerálmi, ktoré dodajú povzbudenie vašej pokožke aj mysli. To všetko preto, aby v konečnom dôsledku sme vás udržali čo najbližšie k prírode.

Naturecan


SLOVNÍK ZLOŽIEK

Tu je stručný prehľad kľúčových ingrediencií využívaných v našej rade Naturecan Beauty, aby ste zistili, čo najlepšie vyhovuje vám a vašej pokožke.

ALOE VERA

Vďaka svojim prirodzeným upokojujúcim vlastnostiam je tento rastlinný extrakt osvedčenou zložkou, ktorá upokojuje boľavú, suchú alebo zapálenú pokožku. Práve preto je perfektným riešením pre každodenné podráždenia alebo nedokonalosti. 

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Tento olej, ktorý je mimoriadne bohatý na kyselinu olejovú a nenasýtené mastné kyseliny, je jedným z mála, ktorý je schopný preniknúť do folikulov a pórov, aby hydratoval a posilnil vaše vlasy a pokožku, a tak ich zanechal plne a prirodzene vyživenými.  

KAKAOVÉ MASLO

Zvláčňujúce maslo, ktoré pôsobí ako prírodná bariéra dodávajúca pokožke ďalšiu vrstvu každodennej ochrany. Extrakt z tejto sladkej rastliny má blahodarné účinky pre zdravie vďaka jej upokojujúcim vlastnostiam. Je ideálne pre suchú a citlivú pleť.

KOKOSOVÝ OLEJ

Tento obľúbený olej s jedinečnou kombináciou mastných kyselín pomáha pokožke udržať si prirodzenú vlahu a chráni ju pred vysušením v dôsledku pôsobenia suchého, znečisteného ovzdušia alebo iných environmentálnych iritujúcich vplyvov. 

ZELENÁ HLINA

Tento prírodný íl, ktorý je dokonalým doplnením vašej rutiny starostlivosti o pleť, odstraňuje nečistoty z pokožky a je bohatý na esenciálne vitamíny a stopové prvky pomáhajúce pokožku regenerovať a navrátiť jej sviežosť.

KONOPNÝ OLEJ

Tento účinný extrakt nielen chráni pokožku pred každodenným znečistením a iritujúcimi vplyvmi prostredia, ale tiež pomáha vstrebávať prebytočný kožný maz vďaka čomu prispieva k obnove prirodzenej rovnováhy vašej pleti. A hoci pochádza z rastliny konope, neobsahuje žiadne THC.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Bohatá na antioxidanty, ktoré pomáhajú redukovať vzhľad jemných liniek a vrások, niekedy sa môže táto kyseline javiť až trochu strašidelnou, pritom v skutočnosti sa prirodzene vytvára v samotnom ľudskom tele. Ozajstný magnet pre vlahu – je tak kľúčom k omladzovaciemu efektu, po ktorom ste vždy túžili.  

BAMBUCKÉ MASLO

Doprajte svojej pokožke potrebnú výživu vo forme tohto masla s krémovou konzistenciou, ktoré ponúka dôkladnú hydratáciu celému povrchu tela. Bez ohľadu na váš typ pleti, tento prírodný extrakt je zaručeným spôsobom, ako docieliť nový level zdravej a žiarivej pleti.

SKVALÁN

Nasýtený uhľovodík, ktorý sa prirodzene vyskytuje v pokožke, je výnimočným rastlinným hydratantom udržiavajúcim pokožku hebkou a hladkou. Rovnako ako v prípade kolagénu, aj hladina tohto esenciálneho lipidu v ľudskom tele klesá s pribúdajúcim vekom, preto je jeho pravidelné doplňovanie nevyhnutým.

TOKOFEROLY

Tieto organické zlúčeniny obsahujú množstvo aktívneho vitamínu E. Tento esenciálny vitamín, známy pre svoje antioxidačné vlastnosti a blahodarné účinky pri niektorých kožných ochoreniach, poskytuje navyše prirodzenú ochranu pred UV žiarením.

Zdroje:

1) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5796020

2) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5796020/

3) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15724344/

4) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2904249

5) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6110517/

6) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30287361/

7) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23449131/

8) https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11684391/